Magiczny Gdańsk

przełącz mapę googlemap

Zaspa VVita i zaprasza

wspólny projekt

Osiedle będzie odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców Zaspy. Całość założenia została przemyślana, będzie spójna architektonicznie i estetycznie. Powstaną budynki mieszkalne z lokalami usługowo-handlowymi, których rozświetlone witryny wprowadzą wielkomiejski szyk. Pamiętaliśmy także o terenach zielonych i placach zabaw. Podczas wielu spotkań z mieszkańcami wyłoniła się idea osiedla – nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, ogólnodostępnych przestrzeni i swobodnego przejścia miedzy osiedlami.

ELEGANCJA I PRESTIŻ

Każdy z budynków będzie wyposażony w reprezentacyjne wejście wraz z recepcją oraz w 3 szybkobieżne windy. Na parterze znajdą się lokale usługowe i handlowe, które ułatwią codzienne życie mieszkańców. Pod nimi zaplanowano podziemne hale garażowe. Projektanci nie zapomnieli o miejscach do rekreacji i odpoczynku. Zaprojektowano wiele ciekawych przestrzeni zielonych z małą architekturą oraz placami zabaw.

Inwestycja
ul. Hynka / Jana Pawła II Gdańsk Zaspa
2 budynki 17-piętrowe
288 mieszkań 11 lokali usługowych
Termin realizacji
rozpoczęcieII KWARTAŁ 2019
zakończenieII KWARTAŁ 2021
Cechy
miejsca garażowe
miejsca naziemne
rowerownia
osiedle otwarte
ochrona i monitoring
Wszystkie mieszkania z balkonem, tarasem, loggią. Zdecydowana większość - z widną kuchnią.
prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
fenomenalna lokalizacja blisko skm-ki
parkowa okolica
pełna infrastruktura miejska
wielkomiejska zabudowa
wyróżniająca się architektura
ciekawie zaaranżowane części wspólne

ulubiona dzielnica gdańszczan

murale

komunikacja na piątkę

wypoczynek na plaży i nie tylko

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl